פחחות וצבע בראשל"צ

בין אם יש בבעלותכם רכב חדש או ישן, רכב גדול או קטן, על דבר אחד אסור לכם להתפשר. פחחות וצבע. כאשר אנו מדברים על פחחות וצבע אנו לא מתכוונים אך ורק ליתרונות האסתטיים החיצוניים הנראים לעין. אנשים רבים לא מודעים לכך שצבע לרכב הוא גורם מונע לחלודה ושריטות לרכב וכמובן גם תורם למראהו של הרכב בטווח הארוך.

חברת איתי מוטורס שמה לה למטרה להעניק את מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכבים, עם דגש מיוחד על מנועים וגירים. אנו מקפידים לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לכל ההוראות והתקנות של משרד התחבורה וגורמי הפיקוח, תוך מחויבות מלאה ללקוח. אנו מעניקים אחריות מלאה לכל עבודה. לקוחות המוסך נהנים משירות מלא, יעיל ואדיב. צוות המוסך מבצע את כל העבודות במקצועיות ובמיומנות רבה. אנו מאמינים בעבודה שקדנית וטיפוח הידע והניסיון של עובדינו. אנו באיתי מוטורס מאמינים בשירות טוב והתעדכנות בלתי פוסקת בכל החידושים בענף הרכב ומציעים שירותי פחחות וצבע בראשל"צ, פחחות וצבע במרכז, פחחות וצבע בת"א, פחחות וצבע ברמלה.

פחחות וצבע בראשל"צ

רוב האנשים לא באמת מתייחסים לניקיון החיצוני של רכבם מעבר לשטיפה במכונה ייעודית פעם בכמה זמן, נכון? ובכן, הם עושים טעות חמורה. בין אם אתם עכבר עיר או עכבר כפר, הרכב שלכם חשוף כל היום לגשם, שמש, רוח ואבק. לעיתים חניתם מתחת לעץ אשר הנשיר עליכם מפירותיו, או שהחניה ברחוב כל כך צפופה שהשכנים "מנשקים" לכם את הטמבון בכל כניסה או יציאה לחניה. כל הדברים הללו יכולים לפגוע ברכב שלכם גם ברמה האסתטית אך גם בשווי הרכב בעתיד. שירות פחחות וצבע בראשל"צ הוא פתרון מצוין לאנשים אשר מבינים שפחחות וצבע הם תפעול וטיפול שוטף והכרחי לרכב שלהם, בדיוק כמו טסט או טיפול 15 אלף.

איפה כדאי לעשות פחחות וצבע במרכז?

ובכן, מוסכים רבים מספקים שירותי פחחות וצבע בראשל"צ, פחחות וצבע בת"א וגם פחחות וצבע ברמלה. בכל מקום ישנם תמחורים שונים וכמובן איכות עבודה שונה. אצלנו באיתי מוטורס תמצאו את העובדים המנוסים, המיומנים והאדיבים ביותר בתחום. אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר במוסך שהוא גם חוויה למבקר וגם מקום מקצועי בו תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.