מיזוג לרכב

מיזוג אוויר בלתי תקין ברכב יכול להצביע על תקלות שונות. תקלה מאוד נפוצה הינה מדחס לא תקין. מדחס הינו אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל מערכת מיזוג האוויר. הוא מסייע לייצור הקירור, בזכות היכולת לבצע דחיסה של הגז. הדחיסה שיוצרת לחץ מאוד גבוה היא למעשה המנגנון החשוב ביותר בפעולת המיזוג.

לאחר הדחיסה, מתבצעת העברת הגז למערכת הקירור כך שניתן לחוש את הורדת הטמפרטורה ברכב. כך ניתן ליהנות מנסיעה נעימה וקרירה וגם בטוחה יותר. כאשר חם ברכב, קשה להתרכז ואי הנוחות רבה. המזגן ברכב לא עובד? סובלים מהחום בכל נסיעה? איתי מוטורס בע"מ - מנועים וגירים לרכב מתמחים גם בביצוע טיפולים מקצועיים למיזוג אוויר ברכב. החלפה, טיפול, שיפוץ מדחסים.

האם כל בעיית מיזוג נובעת ממדחס מקולקל

יש הרבה סוגים של מדחסים, בהתאם לסוג הרכב, שנת הייצור ומערכת המיזוג. מבנה המדחס משפיע או יכולת הקירור אך כך גם התחזוקה והרגלי נהיגה נכונים. שימו לב, לפני שמבצעים החלפה של המדחס או לפני שמוסיפים גז למזגן, חשוב לבדוק שאין תקלות אחרות. למשל, בהחלט אפשרי שמיזוג לא תקין מצביעה על תקלה אחרת במנוע. אם המנוע מתאמץ יתר על המידה או מתחמם, המזגן מפסיק לפעול כדי להקל על קירור המנוע. גם הפילטר של המזגן ראוי לתשומת לב. אם הפילטר לא נקי, זה עלול להשפיע. בהנחה שכל הדברים נמצאו תקינים ונמצא שהמדחס לא תקין, ניתן להבין כי בכך יש להתמקד.

האם ניתן לבצע בדיקה יזומה של מדחסים למיזוג אוויר

טיפול במזגן או במדחס לא חייבים לבצע אך ורק כאשר המזגן שובק חיים. בהחלט אפשר לבצע בדיקה של מערכת המיזוג ושל המדחס תמיד כשמרגישים ירידה בפעולת המזגן. מומלץ לפעול לפני שמגיעים לשיא הקיץ. אם אתם חוששים שהמזגן לא תקין, אם אתם צריכים אנשי מקצוע אמינים לבדיקה ולפתרון כל תקלה, איתי מוטורס בע"מ מנועים וגירים לרכב לשירותכם (בכתובת הסדנה 8 אזה"ת חולון). אנו משרתים נאמנה בעלי רכבים פרטיים, חברות, ציי רכב. מטפלים בכל סוגי כלי הרכב ומכירים היטב את מערכת המיזוג וכל מיני המדחסים. אל תתפשרו. לרשותכם טיפול איכותי ואמינות. מחירים הוגנים.