מיזוג לרכב בלוד

חברת איתי מוטורס שמה לה למטרה להעניק את מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכבים, עם דגש מיוחד על מנועים וגירים וכמובן מיזוג רכב כולל מיזוג לרכב בלוד. אנו מקפידים לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לכל ההוראות והתקנות של משרד התחבורה וגורמי הפיקוח, תוך מחויבות מלאה ללקוח. אצלנו באיתי מוטורס קיימת מחלקה מקצועית של מיזוג אוויר לרכב ובראשה עומד המומחה מספר אחת בארץ.

איתי מוטורס מספקת שירות מיזוג לרכב בלוד, מיזוג לרכב בבת ים, מיזוג לרכב בראשון לציון וכמובן מיזוג לרכב ברמלה.

מיזוג לרכב בלוד

בגדול, ברוב המכוניות מיזוג הרכב פועל באופן דומה בצורה שתחסוך לכם דלק וכסף. למרות שמיזוג אוויר הוא ללא ספק אחד השירותים השימושיים ברכב, רוב המוסכים אינם מעוניינים לטפל בתקלות מיזוג אוויר.

בעיית מזגן ברכב מצריכה פתיחת מערכת בלחץ אוויר, דבר אשר מצריך מיומנות, סבלנות ומקצוענות ולכן חשוב לוודא שאתם בידיים טובים על מנת לא לעשות יותר נזק מתועלת.

חברת איתי מוטורס מספקת שירותי מיזוג לרכב בלוד, מיזוג לרכב בבת ים, מיזוג לרכב בראשון לציון ומיזוג לרכב ברמלה. השירות שלנו הוא מקצועי, אמין ובמחיר שפוי.

איך זה עובד?

בצורה הפשוטה ביותר, המזגן מזרים אוויר קר אל תוך הרכב ומושך אוויר חם החוצה ממנו. המזגן פועל באמצעות מדחס. המדחס בנוי כמו מנוע עם רצועת מנוע ושסתום ותפקידו להעביר את גז המזגן למצב צבירה נוזלי.

האחראי השני על מיזוג לרכב הוא המאייד, או בשמו המוכר יותר, רדיאטור. המאייד מורכב ממספר צינורות המכילים נוזל מסוים והוא אחראי לוויסות החום הנוצר מתהליך הדחיסה של המדחס.

כאשר אנו מעוניינים לקרר את הרכב שלנו, אנו מכוונים את התרמוסטט של המזגן למצב קירור. ברגע הפעלת המזגן, רצועת המנוע המחוברת למדחס מפעילה אותו ובכך הוא מתחיל לדחוס את הגז. הגז עובר בין המעבה למאייד ומשם ליחידת הקירור (בה גם נמצא מעין מאייד קטן משלה) ומשם דרך שסתום למאדה, אשר בעצם שולח את האוויר הקר שנוצא אל תוך חלל הרכב. מכאן, מתחיל שלב הסירקולציה בו האוויר בתא הנוסעים נמשך החוצה דרך המאדה וחוזר חזרה בסיום הסיבוב כאוויר קר ונעים.

ובכן, ניסינו להסביר לכם על רגל אחת כיצד עובדת מערכת מיזוג רכב. גם בצורה הפשוטה ביותר ניתן להבין כי חשוב לתת לבעלי מקצוע מנוסים את האמון בכל הנוגע למיזוג הרכב שלכם.