מדחסים למיזוג אוויר

אם נהיה כנים עם עצמנו, מה שבאמת חשוב לנו בקיץ הישראלי, זה המזגן. המזגן בבית, המזגן בעבודה ואיך לא, המזגן ברכב. אנחנו מוכנים לסבול הרבה דברים, אבל רק שהמזגן שלנו יעבוד כמו שצריך. ובכן, כאשר מדובר במיזוג רכב מומלץ מאוד לעבוד אך ורק עם המומחים שלנו באיתי מוטורס. בראש המחלקה המקצועית של מיזוג אוויר לרכב עומד המומחה מספר אחת בישראל בתחום מדחסים למיזוג אוויר.

חברת איתי מוטורס שמה לה למטרה להעניק את מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכבים. אנו מקפידים לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לכל ההוראות והתקנות של משרד התחבורה וגורמי הפיקוח, תוך מחויבות מלאה ללקוח. אנו מעניקים אחריות מלאה לכל עבוד כולל מדחסים למיזוג אוויר בתל אביב, מדחסים למיזוג אוויר בראשל"צ ועוד.

מדחסים למיזוג אוויר

מדחסים למיזוג אוויר בעצם מהווים את הלב הפועם של מערכת המיזוג. מדובר במנוע לכל דבר אשר מופעל על ידי רצועת מנוע. תפקידם של מדחסים למיזוג אוויר הוא לדחוס ולהעביר את גז המזגן המגיע מהקרבורטור, להעלות את הטמפרטורה באמצעות פעולה של לחץ גבוה ובכך הוא מייצר הפרשי טמפרטורה בין הגז הנדחס לאוויר החיצוני דבר אשר מעביר את החום מהחלל הממוזג החוצה ומאפשר לנו אוויר קריר ונעים ברכב.

בנוסף, המדחס הוא הגורם המניע את הקרר במעגל הקירור. כמו כל דבר, גם בתחום מדחסים למיזוג אוויר קיימת התקדמות טכנולוגית בשנים האחרונות וכיום המדחסים נשלטים באמצעות שסתום חשמלי אשר מעביר הוראות ישירות למדחס.

חשוב להבין כי המדחס הוא המנוע של המזגן ויש להתייחס אליו בהתאם. כאשר אנו ניגשים לטפל במדחס שלנו חשוב שנפנה לאנשי מקצוע אמינים ומנוסים. ישנם מספר סוגי מדחסים וכמובן חשוב להתאים את הטיפול או ההחלפה לסוג הרכב ונפח המנוע.

שיפוץ מדחסים למיזוג אוויר בתל אביב

ההמלצה החשובה ביותר היא קודם כל לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום. לקוחות איתי מוטורס נהנים משירות מלא, יעיל ואדיב. צוות המוסך מבצע את כל העבודות במקצועיות ובמיומנות רבה. אנו מאמינים בעבודה שקדנית, טיפוח הידע והניסיון של עובדינו, מאמינים בשירות טוב והתעדכנות בלתי פוסקת בכל החידושים בענף הרכב. איתי מוטורס מספקת שירותי תיקון, ניקוי והחלפת מדחסים למיזוג אוויר בראש"צ, מדחסים למיזוג אוויר בת"א ועוד.