ייבוא מנועים  

ייבוא מנועים 
בכדי להאריך את חיי המנוע, חשוב להקפיד להגיע עם הרכב לטיפולים שוטפים, לפי הנחיות יצרן הרכב. אך לאחר שהרכב עבר לא מעט קילומטרים או כאשר המנוע עמד בעומסים חריגים, מתחילות להגיע תקלות חוזרות ונשנות שלא כדאי לתקן. לפעמים המנוע פשוט "נגמר" והרכב מסרב לנסוע. התקנת מנוע מייבוא מהווה פתרון יוצא מן הכלל. חברת איתי מוטורס בע"מ, מנועים וגירים לרכב, מסבירה כל מה שחשוב לדעת על ייבוא המנועים.

ייבוא מנועים – מגוון רחב שלא קיים בארץ

מנוע מייבוא הוא קודם כל מנוע מצוין. ענף הרכב הישראלי לא יכול לספק מנועים תחליפיים בכמות מספקת למנועים לא תקינים. בוודאי שלא באיכות גבוהה. בחו"ל, לעומת זאת, מבחר עצום של מנועים ואפשרויות. כחברה שעוסקת זמן רב בייבוא מנועים שנבחרים בקפידה, לרבות מתן שירותי התקנה וטיפולים, אנו יכולים לומר כי רכב שמטופל בצורה כזאת מקבל חיים חדשים. ניתן לייבא אפילו מנועים מיוחדים, של רכבים שכבר מזמן לא מיובאים ארצה באופן סדיר.

ייבוא מנועים שנבחרים בקפידה

העובדה שאנו פועלים מול ספקים בשוק העולמי מאפשרת לנו לבחור בקפידה מנועים מייבוא. המנועים נבדקים היטב עוד לפני הבאתם ארצה. הייבוא נעשה מול גורמים בחו"ל, אשר ידועים כאמינים.

מנועים מייבוא בקילומטרז' נמוך

הבאה של מנועים מחו"ל מאפשרת לנו לספק (ואם הלקוח רוצה גם להתקין) מנועי איכות מתוחזקים היטב. אלה מנועים שאמנם אינם חדשים מפס הייצור אך הם בהחלט במצב מעולה. אנו מקפידים להביא מנועים שעבר יחסית מעט קילומטרז'. מנועים שטופלו כמו שצריך, בזכות תרבות טיפולים מאוד מדוקדקת (שלא תמיד קיימת בארץ).

למי כדאי לרכוש מנוע מייבוא?

  • לנהגים שאוהבים מאוד את הרכב, אך בגלל תאריך ייצורו, כבר צריך לשפץ.
  • לנהגים שלא רוצים לממן רכב חדש ויקר.
  • לנהגים שרכשו רכב משומש, במצב ירוד אך במחיר מעולה. התקנת מנוע שיובא ארצה מאפשרת לחדש את הרכב כראוי (ואפשר גם להחליף מערכות נוספות, גיר וכדומה).
  • לציי רכב וחברות, שרוצים לתחזק רכבים מבלי להיכנס להוצאות יקרות של רכישת רכבים.

גם אתם מוזמנים להגיע!

לרשותכם שילוב של מחיר נוח, איכות, אמינות ומקצועיות.
איתי מוטורוס, רחוב הסדנה 8 אזה"ת חולון.