יבוא גירים לרכב

חשיבותו של גיר, בכל רכב, מרובה ביותר. גיר לא תקין לא רק מקשה על הנסיעה בקצב רצוי ובהתאם לתנאי הדרך. מערכת גיר בלתי תקינה עשויה ממש להזיק למנוע. אם אתם מרגישים שהגיר ברכב מתחיל "לזייף" אם אתם חשים את ההשפעה על סיבובי המנוע ואפילו על חום המנוע, לא תמיד שיפוץ הוא התשובה. ייבוא גירים לרכב מאפשר החלפה במכלול איכותי ותקין, אשר נבדק ונמצא מתאים.

מדוע יבוא כן ופירוק לא

גיר לא תקין אפשר להחליף באמצעות גיר מיבוא או באמצעות מכלול דומה, שמגיע מפירוק. לכאורה, דומים הם השניים. למעשה הם שונים באופן מהותי. מכלול לרכב שמגיע מפירוק הינו גיר שפשוט פורק מרכב ישן או כזה שעבר תאונה וניזוק. אי אפשר לדעת באמת האם לאחר ההתקנה ההילוכים יבטיחו נסיעה חלקה ושמירה על המנוע. למעשה, הרבה מאוד מרכיבים מפירוק הינם בעצמם ראויים להחלפה או לשיפוץ מאוד מסיבי (מה שלא בהכרח נעשה). לעומת זאת, יבוא גירים לרכב זה משהו אחר. אלה גירים שיובאו לאחר שנבדקו היטב ותקינותם אומתה. הם מאפשרים להחזיר את הרכב למצב נסיעה לא רק טוב, אלא אפילו מצוין.

חשיבותו של הגיר

באופן בסיסי, גיר לרכב פועל על בסיס מערכת של גלגלי שיניים. השילוב של גלגלי שיניים מאפשר להתאים את המהירות והמומנט לטווח הרצוי. כלומר ניתן להוסיף כוח או מומנט תוך הורדת מהירות הנסיעה או להפך. כלומר, גיר תקין חיוני בשינויי מהירות הנסיעה, להתחלת נסיעה כאשר דרוש כוח, לצורך התקדמות בעליה, ביצוע עקיפה וכן הלאה.

בקצרה, עד כאן, חשיבות הגיר. אך מה לגבי חשיבות הייבוא?

ייבוא הגירים מאפשר לרכז מבחר גדול ורחב של כל סוגי הפתרונות, לכל סוגי הרכבים. גירים ידניים, אוטומטיים, רובוטיים ועוד. חברת איתי מוטורס בע"מ, המתמחה בייבוא והתקנה של מנועים וגירים לרכב יכולה להבטיח כמה דברים. ראשית, מכלולים וחלפים מאיכות מעולה. שנית, כל סוגי הגירים. שלישית, חלפים במחירי יבואן (מחירים מאוד נוחים) ובנוסף, אחריות על תיקונים והרכבה. חברת איתי מוטורס בע"מ – לרשותכם ברחוב הסדנה 8 אזה"ת חולון.