אינג'קטור לרכב במרכז

חברת איתי מוטורס שמה לה למטרה להעניק את מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכבים, עם דגש מיוחד על מנועים וגירים. אצלנו תוכלו למצוא מנוע חדש או מנוע משומש, שירות תיקון ושיפוץ אינג'קטור לרכב במרכז, אינג'קטור לרכב בראשון לציון, אינג'קטור לרכב ברמלה ועוד.

בין אם יש לכם רכב חדש או ישן, כאשר אתם נמצאים בנסיעה ומרגישים שמשהו לא עובד חלק, האוטו עייף וקצת מזייף, סביר להניח שקיימת בעיה במערכת הדלק. ברכבים הישנים יותר מערכת הדלק עובדת באמצעות הקרבורטור אשר מרסס את הדלק לסעפת היניקה ונכנס דרך השסתומים לצילינדרים. מדובר כמובן בשיטה מיושנת אשר כיום כבר כמעט ואיננה מיוצרת ברכבים החדשים, מכיוון והיא אינה חסכונית ומלאה בעיות פוטנציאליות.

בכל פעם בה אנו לוחצים על הגז, אנו שולטים בכמות הדלק והאוויר אשר המנוע מקבל. חשוב לזכור כי מדובר במערכת בעירה של דלק ואוויר ולכן, ישנה הצטברות רבה של לכלכוך ופיח במקומות הללו, אשר גורמים לסתימות וכתוצאה מכך הדלק אינו מועבר בצורה סדירה והרכב לא מקבל את הדלק בכמות שהוא צריך.

על מנת לסייע לרכב שלכם לשמור על ביצועים מיטביים ולאפשר לו אורך חיים ארוך יותר, חשוב לבצע בדיקות תקופתיות, ניקוי מערכות הדלק ובמקרים מסוימים אף החלפת סנן הדלק.

אצלנו באיתי מוטורס תוכלו למצוא את כלל השירותים כולל התקנת אינג'קטור לרכב במרכז, אינג'קטור לרכב בראשון לציון ואינג'קטור לרכב ברמלה.

אינג'קטור לרכב במרכז

רוב הרכבים החדשים כיום מיוצרים עם מנועי הזרקת דלק. מזרק דלק אינו אלא שסתום מבוקר אלקטרונית. המזרק מקבל דלק בלחץ ממשאבת הדלק ברכב ויש לו את היכולת להיפתח ולהיסגר פעמים רבות בשנייה.

כאשר המזרק מופעל, הבוכנה פותחת את השסתום ומאפשרת לדלק הלחוץ להשפריץ החוצה דרך זרבובית זעירה. העובדה שהדלק מוזרק באמצעות זרבובית קטנה גורמת לו לצאת כערפל דק המתערבב עם האוויר וככה הוא נשרף בקלות. כמות הדלק המגיעה למנוע נקבעת לפי משך הזמן בו מזרק הדלק נשאר פתוח.

ישנם יתרונות רבים למערכת הזרקת הדלק או מול הקרבורטור הישן, כמו למשל הספק מנוע גדול יותר, חיסכון משמעותי בדלק, זיהום אוויר נמוך, איכות נהיגה טובה יותר ועוד.

איתי מוטורס הינה חברה מובילה בתחומה המציעה שירותי אינג'קטור לרכב במרכז, אינג'קטור לרכב בראשל"צ ועוד.