אינג'קטור בבת ים

חברת איתי מוטורס שמה לה למטרה להעניק את מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכבים, עם דגש מיוחד על מנועים וגירים. אצלנו תוכלו למצוא מנוע חדש או מנוע משומש, שירות תיקון ושיפוץ אינג'קטור בבת ים, אינג'קטור בבאר יעקב, אינג'קטור בחולון, אינג'קטור בלוד ועוד.

כאשר אנו נוסעים ברכב שלנו ומרגישים ירידה בביצועים, הרכב מזייף או מרגיש "עייף" סביר מאוד להניח שיש בעיה במערכת הדלק.

אינג'קטור בבת ים

אז מה זה בעצם אינג'קטור? על מנת שהמנוע של הרכב שלנו יפעל בצורה חלקה ויעילה, הוא צריך לקבל כמות מאוזנת של תערובת דלק ואוויר. כמובן שלכל מנוע יש את הדרישות הספציפיות שלו. ברוב המכוניות המבוססות דלק, תערובת הדלק ואוויר נשלטת באמצעות הקרבורטור אשר מרסס את הדלק לסעפת היניקה ומשם דרך השסתומים לצילינדרים. מדובר כמובן בשיטה מיושנת ובעייתית משלל סיבות ולכן, רוב המכוניות החדשות שמיוצרות בשנים האחרונות מצוידות במנועי הזרקת דלק- אינג'קטור, שם הדלק מוזרק במינונים מדויקים. מנועי הזרקה חזקים יותר, יעילים יותר ולרוב גם חסכוניים יותר ומזהמים פחות.

איך זה עובד?

אינג'קטור מזריק או מרסס את הדלק ממיכל הדלק אל הצילינדר באמצעות פיקוד חשמלי ממחשב הרכב. בהתאם למערכת הספציפית של הרכב, הדלק מוזרק לתוך סעפת הכניסה או אל יציאת הכניסה דרך מזרק. נסו לדמיין זרבובית ריסוס של צינור מים, כך שהדלק יוצא בריסוס כמו ערפל דק. הדלק מתערבב עם האוויר עובר דרך הסעפת ותערובת הדלק אוויר נכנסת לבעירה.

חשוב לזכור שכמו כל מערכת העובדת עם דלק או סולר, גם אינג'קטורים יכולים להיסתם ולהתלכלך. אנו ממליצים בחום לבצע בדיקת אינג'טורים כל כמה זמן, ניקוי יסודי ואפילו שיפוץ במידת הצורך.

אצלנו באיתי מוטורס אנו מקפידים לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לכל ההוראות והתקנות של משרד התחבורה וגורמי הפיקוח, תוך מחויבות מלאה ללקוח. אנו מעניקים אחריות מלאה לכל עבודה. לקוחות המוסך נהנים משירות מלא, יעיל ואדיב. צוות המוסך מבצע את כל העבודות במקצועיות ובמיומנות רבה. אנו מאמינים בעבודה שקדנית, טיפוח הידע והניסיון של עובדינו, מאמינים בשירות טוב והתעדכנות בלתי פוסקת בכל החידושים בענף הרכב. אנו מספקים שירותי שיפוץ, החלפה וניקוי אינג'קטור בבת ים, אינג'קטור בבאר יעקב, אינג'קטור בחולון וכמובן אינג'קטור בלוד.