אינג'קטורים לרכב

זקוקים ליותר מידע על אינג'קטורים לרכב בבת ים? הגעתם למקום הנכון.
אצלנו באיתי מנוטורס יש את הצוות המקצועי ביותר שיספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים.

כשמדברים על השינויים האדרים בתחום המכאניקה של הרכב, אי אפשר להתעלם מהעובדה שרק לפני כמה עשורים, הרוב המכריע של הרכבים עבד אך ורק על מנועי קרבורטור.

בימינו, אין רכבים חדשים עם קרבורטור, מכיוון שאלו הוחלפו לחלוטין במערכות הזרקה.

 מערכות האינג'קטורים לרכב אלו הן מערכות מאוד חשובות המספקות את הכמות הדרושה של האוויר והדלק לתא הבעירה והן שונות בתכלית מהקרבורטור בו הזרימה מתבצעת בעצם על בסיס כוח הכבידה.
 מערכות אינג'קטורים לרכב מייצרות תערובות של דלק וחמצן, המוזרקות לכיוון הצילינדר.

יתר על כן, המערכת עצמה קובעת באילו פרופורציות יש צורך לערבב רכיבים אלה, על סמך קריאות חיישנים ובקרים. על ידי ריסוס ולא על ידי כוח הכבידה (כמו בקרבורטור) ניתן לחסוך משמעותית בדלק, להגביר את יעילות הבעירה ולהפחית את כמות הגז הפליטה המיוצרת.
אין ספק שמערכות האינג'קטורים לרכב במרכז הן המערכות המתקדמות ביותר, ולהן יתרונות רבים על פני הקרוברטור, והנה כמה מהיתרונות:

היתרון הראשי הוא שהמנוע מתאים את פעולות בהתאם לתנאים הסביבתיים הקיימים. האינג'קטור מנתח את המתרחש, ומשנה את עבודתו על מנת להשיג ביצועיים מיטביים.

ההגדרות הידניות המיושנות כמעט ולא קיימות באינג'קטורים במרכז. הנהגים אינם נאלצים לזחול מתחת למכסה המנוע ולנסות לתקן את התקלה. המנגנונים האלקטרוניים עושים הכל לבד.

יתרון החיסכון. אחד היתרונות הבולטים ביותר. אינג'קטורים במרכז מוכיחים בפועל שהם דורשים פחות דלק ועובדים בעוצמה גבוהה יותר ובמהירות גבוהה יותר. מזרק צורך בממוצע 15-20% פחות דלק מערכת הקרבורטור.

ידידותיות לסביבה. דווקא בגלל הצורך בשימור הסביבה החלו המהנדסים בייצור פעיל של מערכות ההזרקה. ללא אינג'קטור, אי אפשר היה להשיג עמידה בתקנים הסביבתיים המחמירים.

ניתן למנות עוד יתרונות רבים למערכת ההזרקה, או לאינג'קטורים לרכב. אך מה שחשוב להבין שאם יש צורך להחליף\ לתקן מערכות אלו, יש לפנות אך ורק לצוות מקצועי. אצלנו תוכלו למצוא אינג'קטורים לרכב בבת ים.

מתעניינים ב אינג'קטורים לרכב?
אנו באיתי מוטורס מציעים ללקיחותינו אינג'קטורים לרכב במרכז באיכות הגבוהה ביותר, עם הצוות המקצועי והמיומן ביותר.