אודות

חברת איתי מוטורס שמה לה למטרה להעניק את מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכבים, עם דגש מיוחד על מנועים וגירים. אנו מקפידים לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לכל ההוראות והתקנות של משרד התחבורה וגורמי הפיקוח, תוך מחויבות מלאה ללקוח. מעניקים אחריות מלאה לכל עבודה. לקוחות המוסך נהנים משירות מלא, יעיל ואדיב. צוות המוסך מבצע את כל העבודות במקצועיות ובמיומנות רבה. אנו מאמינים בעבודה שקדנית, טיפוח הידע והניסיון של עובדינו. מאמינים בשירות טוב והתעדכנות בלתי פוסקת, בכל החידושים בענף הרכב.

תמיד לשירותכם! איתי מוטורס בע"מ

מה אנו מציעים לכם וכיצד אנו פועלים לרווחת הלקוח:

  • אנו מקפידים להעמיד לרשותכם בכל עת שירותי מוסך מקצועיים. המוסך הינו מוסך מורשה.
  • ההתמחות המיוחדת שלנו הינה שיפוץ של גירים אוטומטיים וטיפול במנועי בנזין, מנועי דיזל ומנועי טורבו דיזל.
  • במוסך מתבצעים בכל עת בדיקות ממוחשבות, מתקדמות, לכל סוגי הרכבים.
  • לרשותכם מכלול רכב של שירותי רכב כלליים, טיפול במערכת הזרקת דלק ואף שירותי לוגיסטיקה שנועדו להקל עליכם, הלקוחות, ברמת שירות גבוהה ביותר.
  • אנו משמשים גם יבואנים של רכיבים וחלקי מנועים.
  • במוסך, עומדים לרשותכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מסבירי פנים וגם, יודעים היטב את העבודה.
איתי מוטורס – יתרון משולב שעובד בשבילכם
העובדה שאנו מתמחים הן בייבוא והן בטיפולים מהווה יתרון חשוב בשבילכם, הלקוחות. ביכולתנו לייבא מגוון מרכיבים, גירים, מנועים וחלקים אחרים. ניתן לרכוש את החלפים והחלקים הדרושים לכם, ללא פערי תיווך. רכישה מהיבואן מאפשרת לכם לקבל מאיתנו מחירים אטרקטיביים באופן מיוחד. והיתרון הנוסף – נוכל לבצע עבורכם גם את ההתקנות הדרושות לכם. אתם מקבלים אחריות עבור הרכיבים וגם עבור ההתקנות.

מכלול שירותים רחב לשירות הלקוח

לשירותים מגוון שירותי מוסך, בדגש על מנועים מייבוא וגירים שגם אותם אנו מייבאים. בין היתר, אנו מעניקים שירותים כגון: ראשי מנוע ותושבות מנוע, חלקים פנימיים של מנועים, גלגלי תנופה וסעפות, אלטרנטורים ומשאבות הגה, סטרטרים, מחשבי רכב, מערכות חשמל ושירותי מחשבי רכב ועוד.